| Hakkımızda

Egal Hukuk Bürosu, genç ve dinamik bir kadroya sahip, gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışında tecrübeleri bulunan bir hukuk bürosudur.

Büromuz, 2013 yılında 3 kurucu ortak avukat tarafından kurulmuştur. İngilizce ve Fransızca olmak üzere, en az bir yabancı dile hakim Egal Hukuk Bürosu avukatlarının her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış ve her geçen gün bu gelişimi artırmaktadırlar.

Hukuk Büromuz, Marmaris’te kurulmuş ve halen Türkiye’nin büyük şehirlerinden İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulunan hukuk büroları ile temas halinde faaliyetine devam etmektedir. Hukuk Büromuz, deneyimli ve dinamik yapısı ile her türlü ulusal, uluslararası ticaret ve finansal organizasyonlara hizmet vermektedir. Yaratıcı-dinamik genç kadrosu ile müvekkillerine en geniş bilgi donanımıyla hukuk hizmetini sağlamaktadır.

Hukuk Büromuz müvekkillerinin, ticari hedefleri ve gelişme taleplerini göz önüne alarak, nitelikli bir hukuk hizmeti vermektedir. Büromuz nezdinde bir hukuki olayın incelenmesinde, takım çalışması tercih edilerek, olayın tam olarak kavranması sağlanmaktadır. Bu bağlamda, ileride doğması muhtemel hukuki problemleri göz önüne alarak, öncelikli ve etkili çözümler getirmekteyiz. Bu yönde yapmış olduğumuz çalışmalardaki başarıyı da ulusal ve uluslararası hukuktaki gelişmeleri takip ederek, özel ve kamu sektörleri ile yakın çalışmalar içerisinde olarak yakalamaktayız.

 

Copyright © 2014 Egal Hukuk Bürosu. All Rights Reserved.
Design & Developed by ÖzNet